6tag-1626920709-1313332430114927483_1626920709

Ramos megmentette, Carvajal pedig mennybe emelte a Real Madridot

Real Madrid 3-2 Sevilla, hosszabítás után a Fehérek legyőzték az Andalúz csapatot.

A mérkőzés első és óriási gólját Marco Asesnsio szerezte, majd Vazquez(Sevilla) egyenlitett ki. A félidőben döntetlenre álló játékot egy tizenegyes követte, amelyet a Sevillai Konopljanka értékesített. Alig 1 perc volt hátra a második játékrészből, amikor jött Ramos fejesgólja és megmentette a csapatot, hosszabítást nyert. Ezt ki is használták a fehérek, Dani Carvajal pedig csodáltos góljával mennybe emelte a Real Madridot! Izgalmas mérkőzés, gyönyörű gólokkal, a Real Madrid ismét megmutatta,hogy a Fehérek Európa Királyai.

A meccs embere a megmentő, Sergio Ramos lett, aki mostanra a Real Madrid egyik alapemberének, vezérének és hősének nőtte ki magát.