dsa

Simán nyerni tudott a Real Madrid hazai pályán – összefoglaló

A La Liga 32. fordulójában a Real Madrid hazai pályán fogadta az Eibar csapatát. A Királyi Gárda nagyon gyorsan eldöntötte a mérkőzést és ezzel, nyugodtan visszább vehettek a keddi Wolfsburg mérkőzés előtt.

Miután hét közben egy csúnya Wolfsburg 2-0-s vereségbe szaladt bele Zidane legénysége, a tegnapi mérkőzésen már egy könnyebb ellenféllel nézhetett szembe. A Real Madrid már az első húsz percben James, Lucas Vázquez és Cristiano góljával 3-0 arányban vezettek. Majd még a szünet előtt Jesé is betalált, aki akkor még nem tudtok, de beállította a végeredményt is 4-0.

A keddi Wolfsburg elleni mérkőzés negatív hőse a szurkolók szemében Danilo volt és ezt most ki is mutatták a szurkolók, hiszen minden egyes labdaérintésnél hosszas füttyszó kísérte a brazil védőt.

Az Atletico Madrid csapata továbbra is előttünk maradt, miután az Espanyol otthonában nyerni tudtak 3-1 arányban. Míg a másik nagy ellenfelünk az FC Barcelona vereséget szenvedett a Real Sociedad csapatától 1-0.

Tehát a Barcelona négy ponttal van jelenleg előttünk, míg az Atletico Madrid egy pontra.