cul-kjjwcaavqdq-540x360

Cristiano Ronaldo zseniális alakítása

Portugália világbajnoki selejtezőn 6:0-ra győzött Andorra ellen. Ronaldo elemében volt, egy nagyobb lélegzetvételnyi idő elég volt neki ahhoz, hogy 2 gólt szerezzen a mérkőzés elején.

A 2. percben lábbal, majd a 4. percben fejjel talált be. De itt még nem ért véget a gólgyártást. A második félidőre is tartogatott 2 gólt. Joao Cancelo és André Silva találataival alakult ki a végeredmény.

A mérkőzésen Pepe is a kezdőcsapatban kapott helyett. A 35. percben durvaságért sárga lapot kapott.

A Portugál válogatott hétfőn az ellen a Ferröer-szigetek ellen játszik, akik legutóbb meglepetésre idegenben verték 2:0-ra a lett válogatottat.

Talán ezek is érdekelhetnek:

ÁLTALÁNOS
ÁLTALÁNOS
article-p-95ce48ef-70bd-48ed-8927-88c80915ea2f-2lozrde6cn35ee4917bf7397ed34-553_634x356